Co nabízím

Poskytuji ženám bezpečný prostor a podporu, aby mohly prozkoumat své vnitřní já a najít svou ženskou sílu…

Kam tě vede tvé srdce?

Ať už zvolíš jakoukoliv oblast, jsem si jistá, že k sobě najdeme cestu a společně budeme pracovat na tvém sebervozvoji a síle.

Ženské kruhy

KOUČ & MENTOR

Rituály

Život na míru

Ženské kruhy jinak

Ženské kruhy tu byly od nepaměti, mají velkou sílu a dar pro nás ženy. Můžeme se opřít v jejich síle, sdílet, cítit se podporované, milované a mohou nám pomoci v mnoha oblastech našeho života. Jsou velmi pečující a konají se v bezpečném prostředí. Vnímám u sebe, že je třeba mít kruhy do hloubky a takto je tvořím…

Jak to probíhá?

Ženské kruhy připravuji s konkrétním tématem a záměrem a především je připravuji jinak… jdeme do hloubky ženských témat, sexuality, tvoření…  Můžeš zažít také kruh s rituálem, hudbou, vůněmi, tancem, yoni praxí, napářkou, meditací, vizualizací…

 Tvořím s energií živlů, připravuji oltáře se záměrem a hýčkající BEZPEČNÝ prostor.

Jaké ženské kruhy se konají?

Víkendové pobyty, které podpoří Tvoji ženskou sílu, opečují tělo, duši a můžou Ti v životě pomoci na cestě k autentičnosti, hravosti, naplněné sexuality a radosti.

Na sebe navazující pravidelné ženské kruhy jinak, kdy společně postupně procházíme ženské archetypy – panna, milenka, matka, čarodějka, královna, vědma. Vše, abychom na závěr byly v naší ženské síle a jemnosti tak, jak každá v daný okamžik dovedeme.

Pořádám individuální ženské kruhy, kdy po společné domluvě připravím vše dle přání a záměru skupinky žen.

Kdy a kde se ženské kruhy konají?

Aktuální termíny, místa a témata:

Vždy zveřejním termíny a místa zde na webu. Aktuálně budou kruhy od září 2024, brzy zveřejním detail.

Je na co se těšit! Sleduj mě na soukromém Facebook profilu nebo tady na úvodní stránce webu můžeš zadat e-mailovou adresu ať jsi mezi prvními, kdo si vybere! 

 

koučink & mentoring

…tak trochu jinak 🙂 

 

Nabízím bezpečný prostor pro otevření tvého tématu v rámci individuální konzultace. Zaměřuji se na seberozvoj ženy, aby žena byla ve své síle, radosti, autentičnosti, hravosti, intimnosti a lehkosti. Společně procházíme témata ženské energie a síly, vztahy, intimity, sexuality, hranic, sebepéče, rodiny, mateřství, práce a další. 

„Milá ženo, záměrem je, abys byla ve své ženské síle, autentičnosti, hravosti, intimnosti a radosti.“

Sama jsem si prošla mnohaletým zneužíváním, několikrát přišla o miminko a další. Dokázala jsem tyto svá témata opečovat a vyrůst do své ženské síly, autentičnost, radosti a naplňující intimity. Propojuji zkušenosti, které jsem za více než 12 let získala a stále získávám. Více o mých tématech zde.

Jak to probíhá?

Kombinuji především koučování a mentoring. Pokud to žena cítí, ráda využívám dech, vizualizace, vedené meditace a malé osobní rituály pro podporu daného tématu.

Konzultace je na 60 minut a dle potřeby poté ženě zasílám buď nahrávku pro ukotvení její mantry nebo listy s otázkami k zamyšlení k danému tématu, aj. Vždy připravuji na míru každé ženě dle témat, které spolu otevřeme. Cílem je, aby žena žila to, co si zvědomí a nebyla na to sama. Aby opravdu vyrostla do své síly  a autentičnosti a ne že se „jen“ jednou za čas vypovídá bez efektu do života.

Resonuje to s tebou a stále nevíš jak se rozhodnout? Napiš mi SMS na číslo 603800817 a já ti zavolám. Budeme mít 15 minut, aby jses zeptala na vše, co tě zajímá. Výměnou energie za tuto krátkou konzultaci je, že uděláš radost někomu dalšímu a to třeba jen úsměv na prodavačku v obchodě nebo přispěješ 111,- Kč či více, na sbírku z Donia. Je to zcela na tobě 🙂

P.S. Pod vedením zkušené terapeutky s více než 25 letou praxí se nořím do EFT metody a pokud to cítím, tak ji začleňuji do konzultací. EFT slouží k harmonizaci psychického a fyzického zdraví. 

Kdy a kde se potkáme

Konzultace je možná po předchozí dohodě na Jaselské, střed Brna nebo na brněnské přehradě na Jelenici

Nejsi z Brna nebo jsi ve větším ponoru, když jsi sama? Již funkční možností je vše on-line

 

Kolik to stojí?

Setkání je na 60 minut a výměnou energie je 1.333,- Kč. 

Rituály

Rituály vnímám jako důležitou součást našeho života. Pomohou uzavřít staré, otevřít se novému, oslavit, radovat se. Rituály mohou být velmi léčivé a dodávají nám sílu.

Čerpám ze studia “Školy ženských rituálů” s Bárou Zemanovou a 9 měsíčního výcviku pro certifikované průvodkyně rituálů, kterým právě procházím.

Jako české ceremonialistky máme etický kodex.

S jakými rituály se na mě můžeš obrátit?
 • Rituál Menarche – oslava první menstruace nebo oslava menstruace pro dospělé ženy
  • Rituál pro dospělé ženy může být individuální nebo skupinový pokud je vás více kamarádek, max. 6 žen
  • Pořádám také veřejné skupinové rituály. Jakmile bude vypsaný termín, bude zde uveden
 • Rozchodový či rozvodový rituál
 • Předporodní rituál
 • Rituál pro nevěstu
 • Rituál Síla ženy
 • Osobní rituál na míru
 • Narozeninový rituál

Více info o jednotlivých rituálech najdeš ZDE.

Jaká je cena?

Rituál Menarche individuální, Panna, Nevěsta, Předporodní 

 • Cena: 3 888,- Kč
 • Délka 3 hodiny, včetně přípravy prostoru a dopravy + 1 hod telefonická konzultace

Rituál Menarche skupinový

 • Cena: pro skupinku max. 6 žen – 11 888,- Kč
 • Délka 4 hodiny, včetně přípravy prostoru a dopravy + 1 hod telefonická konzultace

Rituál Síla ženy

 • Cena: Individuální – 3 888,- Kč, pro skupinku max. 6 žen – 11 888,- Kč
 • Délka 3 hodiny, včetně přípravy prostoru a dopravy + 1 hod telefonická konzultace

Osobní rituál na míru, narozeninový rituál

 • Cena v rozmezí 3.888,- kč  – 8 888,- Kč, dle velikosti
 • Délka max. 4 hodiny, včetně přípravy prostoru a dopravy + telefonická či osobní konzultace pro detailní připravení rituálu

Rozchodový či rozvodový rituál

 • Cena: 3 888,- Kč
 • Délka 1 hodina, včetně přípravy prostoru a dopravy + konzultace před rituálem

V případě zájmu o jakýkoliv rituál mi napiš na jana@silazeny.cz. 

Veřejně pořádané rituály NAJDEŠ ZDE:

Rituál Menarche pro dospělé ženy

 • 2024
 •  Brno, Yoga Freaks
 • Cena: 1 888,- Kč
 • Termín a detail připravuji. Případně sleduj sociální sítě, kde zveřejním během prosince 

Život na míru

S kamarádkou Lilly, která má více než 25 letou praxi v oblasti EFT terapie a transformační terapie obecně, připravujeme on-line kurzy, semináře, pobyty a mnoho dalšího.

Život na míru Ti pomůže propustit vše, co Ti již neslouží a nahradit to tím, co teprve objevuješ a chceš žít.

Více info v roce 2024

„Jana má velký potenciál probudit v lidech energii, o které ani neměli tušení. Sama má energie tolik, že by se vám z toho až mohla zatočit hlava. Ovšem vedle této obrovské síly, kterou v sobě má, má také schopnost vcítit se do pocitů druhých lidí a s láskou naslouchat jejich potřebám. Věřím, že jenom setkání s Janou vám v hlavě naprogramuje myšlenky typu: „Jasně, že to jde! A teď koukejte!“

– Michaela Martiníková

„Jana Rathausová je úžasná žena, ktorá svojou prírodnou eleganciou a autenticitou inšpiruje všetkých okolo seba. Je mojou veľmi dobrou kamarátkou a vždy mi otvára oči novým spôsobom zmýšľania. Jej ženskosť a prirodzenosť sú naozaj obdivuhodné.

Jana je nielen plná pozitívnej energie, ale jej prítomnosť vždy vyvoláva pocit radosti a teším sa na každý okamih strávený spolu s ňou. Som presvedčená, že ak sa Jana rozhodne zapojiť sa do niečoho nového, všetko, čo vytvorí, bude stáť za to. Jej talent, vášeň a oddanosť sú vždy zreteľné v každom projekte, na ktorom pracuje. Som hrdá na to, že môžem byť svedkom jej tvorivosti a úspechov.

Jana vždy prináša do svojich diel jedinečný dotyk. Jej schopnosť vniesť do každého projektu šťastie a inšpiráciu je neoceniteľná. Som presvedčená, že všetko, čo Jana vytvorí, bude mať výnimočnú hodnotu a bude potešením pre tých, ktorí sa s tým stretnú.
Je pre mňa cťou byť priateľkou Jany a mať možnosť vidieť, ako jej diela ožívajú. Jej tvorivosť a snaha sú zdrojom nekonečnej inšpirácie pre všetkých okolo nej. Som nadšená z toho, že budem mať príležitosť sledovať jej cestu vytvárania a vidieť, ako jej úsilie prináša neobyčajné výsledky.

Dúfam, že jej projekty odzrkadlia všetky tieto skvelé vlastnosti a prinesie ostatným ľuďom rovnakú inšpiráciu a radosť, akú som mala možnosť zažiť s ňou osobne. Jana Rathausová je jednoducho jedinečná žena.“

– Lívia Šimončíková